אודות

העמותה לפיתוח הכדורעף נוסדה בשנת 2013 שמטרתה לפתח את הכדורעף והכדורשת בירושלים וסביבותיה. לאחר בדיקה מקצועית ומקיפה נמצא כי ישנם אלפי שחקנים ושחקניות ששיחקו במועדוני כדורעף בירושלים ואין להם מסגרת קיימת כדי לאפשר להם להמשיך ולשחק במסגרת פעילה, בצורה דומה נמצא כי יש ביקוש גדול לאמהות למצוא מסגרת של כדורשת שתאפשר להם התמקצעות ומסגרת ליגה כדי לממש את הרצון למסגרת חדשה ומאתגרת. המטרה הראשונה הייתה לתכנן את היעדים לשנים הבאות ולבדוק כיצד ניתן לגייס משאבים רבים כגון: אולמות ספורט, ציוד, גיוס מאמנים ,חסויות וכו. בכדי לאפשר את ההתפתחות לכיוון של בניית התכנית לכדורעף ולכדורשת.

בעונה החולפת העמותה סייעה רבות ביחד, עם שיתוף פעולה של עיריית ירושלים לפתוח קורס מדריכים של "מדריכי כדורעף" וגם "בכדורשת –מאמאנט", הרבה מאמנים ומאמנות חדשים נכנסו למעגל העבודה ולפיתוח בכדורעף והכדורשת בירושלים.

כיום – 2019 העמותה מהווה מוקד חשוב בעיר ירושלים שבו משחקים כ400 שחקנים ושחקניות פעילים בליגות השונות באיגוד בכדורעף במגוון רמות, החל מרמת של שחקנים מתחילים ועד לשחקנים מקצוענים, כיום הכדורעף בירושלים נחשב לאחד מהגדולים בארץ. בכדורשת-ליגת מאמאנט כיום יש כ400 שחקניות פעילות בכ-27 קבוצות שמשחקות בכל קצוות העיר ירושלים, ונחשבת לאחד ממוקדי הכדורשת המפותחים בארץ

דילוג לתוכן